2019-09-10 08:15:51
Jeigu jūsų netenkina automobilio gamykliniai ir kiti turimi garsiakalbiai juos galite pasikeisti, tai ypač aktuolu senesnius automobilius eksplotuojantiems vairuotojams. Renkantis garsiakalbius svarbu numatyti jiems įsigyti skirtą biudžetą. Galima nusipirki galima pirkti koaksalinius garsiakalbius kurie paprastai yra pigesni, arba galima nusipirkti komponentinius garsiakalbius kurie kainuos brangiau, bet turės potencialiai gersnę..
2019-09-10 08:12:38
Jeigu jūsų netenkina automobilio gamykliniai ar kiti turimi garsiakalbiai juos galite pasikeisti. Renkantis garsiakalbius svarbu numatyti jiems įsigyti skirtą biudžetą. Galima nusipirkti galima pirkti koaksalinius garsiakalbius, kurie paprastai yra pigesni, arba galima nusipirkti komponentinius garsiakalbius kurie kainuos brangiau, bet turės geresnę skambesio kokybę. Viskas priklausys nuo to kokią sumą skirsite garsiakalbiams įsigyti.
2019-09-10 07:39:13
Parkavimasis visada daugeliui buvo problema, ypač paūmėjanti jei tenka parkuoti automobilį su tamsintais langais sausakimšoje miesto aikštelėje, nakties metu esant stipriai rudeniškai liūčiai. O jei dar nesiseka priparkuoti automobilio ir dėl to už jūsų susikaupė ilga, pravažiuoti norinčių vairuotojų eilė – streso tik dar daugiau. Tokiomis sąlygomis praverčia automobilyje įrengta parkavimo sistema, kuri padeda orientuotis aplinkoje reaguodama į a
2019-09-10 07:36:31
Vaizdo registratorius tai vaizdą ir garsą fiksuojantis, duomenis kaupiantis prietaisas, kuris padeda išsiaiškinti kas įvyko autoįvykio metu, ar apsisaugoti nuo melagingų parodymų. Skirtingi vairuotojais turi skirtingus poreikius. Dauguma vairuotojų nusprendžia įsigyti vaizdo registratorių, kad apsaugotu save. Vaizdo registratorius yra nepamainomas liudininkas..
2019-09-10 07:33:40
Norite sužinoti savo automobilio klase? Turime gerų žinių. Vyriausybės ir privačios organizacijos sukūrė automobilių klasifikavimo schemas, kurios naudojamos įvairiems tikslams, įskaitant reguliavimą, aprašymą ir kategorizavimą. Šiame straipsnyje išsamiai aprašomos visame pasaulyje naudojamos klasifikavimo schemos. Pagal Europos rinkos standartus automobiliai yra klasifikuojami taip..
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)